O nas

Nazywam się Urszula Zyśko. Jestem pedagogiem, terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - TSR. Ukończyłam szkolenie zaawansowane TSR, w ramach Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, współtworzonej przez trzy wiodące w Polsce ośrodki szkoleniowe – Centrum PSR, Centrum Rozwiązań i Labolatorium ETSR.

Jestem także certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej oraz instruktorem masażu Shantala.

Ukończyłam magisterskie studia pedagogiczne ze specjalizacją Poradnictwa oraz podyplomowe studia z Psychologicznego Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży z Trudnościami na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją praktykę kliniczną zaczynałam, pracując na Dziennym Oddziale Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, gdzie dane mi było pracować we wspaniałym zespole terapeutycznym. Wiedza i doświadczenie tam zdobyte, procentuje w mojej pracy do dnia dzisiejszego. W 2012 r. otworzyłam pracownię terapeutyczną Sentidos, która stała się docelowym miejscem realizowania mojej pasji, jaką jest praca z drugim człowiekiem.

W trakcie pracy zawodowej brałam udział w wielu szkoleniach i kursach, doskonaląc mój warsztat terapeutyczny. Między innymi w rocznym szkoleniu w szkole psychoterapii prowadzonym przez Ośrodek Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu oraz dwustopniowym szkoleniu uprawniającym do diagnozy i terapii integracji sensorycznej prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej.

Najważniejsze jednak dla mojego rozwoju zawodowego okazało się spotkanie z nurtem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), które podsumowało mój sposób patrzenia na drugiego człowieka.

Wierzę, że:

 • każdy może żyć pełnią życia, mieć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi,
 • nawet mała zmiana jest w stanie wywołać efekt kuli śnieżnej,
 • praca jednej osoby może zmienić dynamikę całej relacji i poprawić jej jakość.

Jeśli potrzebujesz wsparcia terapeutycznego, a nie masz w sobie przestrzeni na klasyczną psychoterapię, to zapraszam cię na konsultację TSR, czyli Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. Jest to forma pracy krótkoterminowej, polegającej na poszukiwaniu wraz z klientem optymalnego rozwiązania danej sytuacji, w oparciu o jego mocne strony i zasoby.

Filozofia metody bazuje na trzech filarach:

 • Jeśli coś działa, rób tego więcej!
 • Jeśli coś nie działa, nie rób tego. Rób coś innego!
 • Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj tego!

Umów się na spotkanie i w bezpiecznej atmosferze przyjrzyj się sytuacji, która Cię niepokoi i nie pozwala cieszyć się pełnią życia.

W naszej pracowni zajmuję się:

 • Konsultacjami terapeutycznymi TSR
 • Konsultacjami dla rodziców niemowląt i małych dzieci w ramach wczesnego wspomagania rozwoju
 • Kompleksową diagnozą procesów integracji sensorycznej
 • Terapią zaburzeń integracji sensorycznej
 • Nauką masażu Shantala

Nazywam się Angelika Szczęsna. Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, logopedą oraz certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Od 2009r. zajmuję się pracą z dziećmi. Swoje doświadczenie i wiedzę poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych kursach doszkalających z zakresu rozwoju i terapii (m.in. terapia ręki, logorytmika, metoda ruchu rozwijającego wg W. Sherborne, psychomotoryka). Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną radością, wyzwaniem i możliwością do dalszego rozwijania swoich zainteresowań.

Chętnie podejmę z Państwem współracę.

W naszej pracowni zajmuję się:

 • Diagnozą procesów integracji sensorycznej
 • Terapią zaburzeń integracji sensorycznej

Nazywam się Agnieszka Stefaniak. Jestem fizjoterapeutą z czynnym prawem wykonywania zawodu, Terapeutą Wodnym oraz Certyfikowanym Terapeutą Integracji Sensorycznej. Swoją zawodową pracę rozpoczęłam w wodzie gdzie łączę wszystkie terapie (Halliwick®, Watsu 1,2,3 ®, Waterdance 1®, Aquakinezyterapia Funkcjonalna, BRRM®, Rehabilitacja neurologiczna w wodzie), aby jak najlepiej pomóc swoim podopiecznym by dać im to czego potrzebują.

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2015 roku aktywnie uczestniczę w szkoleniach nieustannie poszerzając swoją wiedzę na temat różnych terapii dla dzieci i osób dorosłych (m.in. Masaż Shantala, neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci straszych).

Pracując od kilku lat w wodzie uświadomiłam sobie, że praca z dziećmi daje mi bardzo dużo radości i satysfakcji. W związku z tym postanowiłam przenieść swoje zawodowe doświadczenie na ląd. Od teraz mogę powiedzieć, że spełniam się zawodowo również w praktyce pracy z dziećmi na macie.

Zapraszam do współpracy!

W naszej pracowni zajmuję się:

 • Diagnozą procesów integracji sensorycznej
 • Terapią zaburzeń integracji sensorycznej